2,421 rental homes found
Brno
Poznámka k ceně: + 4.000,- Kč náklady na bydlení + depoz...
Nabízíme k pronájmu lůžko ve sdíleném dvojlůžkovém pokoji...
Najděte svůj klid v dynamickém Brně. Na ulici Královopols...
Nabízíme vám nádherný slunný byt 3+kk o rozloze 106 m2 v ...
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 40...
Poznámka k ceně: + zálohy na energie ve výši 4.400 Kč/mě...
Receive direct updates of similar homes.
Poznámka k ceně: + 1.500 Kč záloha za služby a energie; ...
Poznámka k ceně: + energie + vratná jistina 1 měsíc + pr...
Poznámka k ceně: BEZ PROVIZE + 4.000,- energie a služby ...
Poznámka k ceně: + spotřeba energií Nabízíme k pronájmu ...
Nabízíme volný dívčí 1lůžkový pokoj č. K6 a volné lůžko v...
Nabízíme k pronájmu světlý, zařízený byt 2+kk (50 m²) na ...
Poznámka k ceně: zálohy na energie 2.800,Kč + vratná kau...
NEPLATÍTE PROVIZI Moderní, bezpečné, metropolitní bydlení...
Poznámka k ceně: vratná jistota, 4 500Kč náklady na bydl...
K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 v lo...
Volné k nastěhování od 1.7.2026 i dříve, je možno i hned....
Hledáte útulné a funkční bydlení v klidné části Brna? Ten...
Pokud hledáte útulný a prostorný byt blízko centra, máme ...
Nabízíme k pronájmu krásný, moderní a vybavený byt 2+kk s...
Nabízíme pronájem velice pěkného a prostorného bytu 3+1 p...